Kelkit Cam Kumlama Ayna, baklava ayna, ayna merkezi, ayna center, baklava ayna duvar, baklava ayna fiyat, baklava ayna modelleri, baklava ayna metrekare fiyatı, istanbul baklava ayna
Cam Kumlama, Dekoratif cam, ayna

Kelkit Cam Ayna, Cam Kumlama, Bombeli cam, bizote, kanal, rodaj konularında siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ile yaşanan mekanlara estetik konfor ve ergonomi sunan firmamız kaliteden ödün vermeden konusunda uzman personeli ve yılların bilgi ve birikimi ile çalışmaktadır.

Ürün ve desen çeşitliliği, cam kumlama konusunda teknolojiyi yakından takip eden araç ve akipman parkuru ile cam kumlama sektörünün lider firmalarından olmak yolunda siz değerli müşterilerimizin desteği ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Cam işleme süreçlerinin önemli aşamalarından biride camın bizote edilmesidir. Bizote işlemi, mobilya dekorasyon alanlarında kullnılan cam ürünlerinin işlenmesinde gerçekleştirilir. Bu işlemde, camın kenarı 90° açıda perdahlanmaktadır. Tam otomatik bizote makinesi ortamında gerçekleştirilen bu işlemin ardından rodaj sonrası matlaşan kesim yüzeyi ikinci bir işleme tabi tutularak parlatılmaktadır. Kelkit Cam Ayna Bizote konusunda siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Kelkit Cam Ayna, Cam ve ayna sektöründe müşterilerine hizmet vermenin gururunu yaşıyor.

Neden Biz?

17 yıllık tecrübemiz ve montaj deneyimi ile almış olduğunuz hizmeti yıllar boyunca yaşayacak, karşılaştığınız zorunları uzman ekibimiz ve garantili hizmetimiz ile sorunsuzca çözeceksiniz. 17 yıllık tecrübemiz ve güçlü referanslarımız var Cam ürünlerin nakliye ve montajını kendimiz gerçekleştiriyoruz. Sizlere malzeme, tasarım vb. konularda her türlü yardımı sunuyoruz. Özgün tasarımımızı istediğiniz ölçüde size özel imal ediyoruz. Kaliteli imalat ve servis sunuyoruz.

FİRMAMIZIN KURUCUSU OLAN KENAN ARSLAN 1997 TARİHİNDE GÜNÜMÜZE DEK BİR ÇOK ALANDA FARKLI ÇÖZÜMLER ÜRETİP MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BİRİNCİ HEDEFİ OLMUŞTUR.

Saygılarımızla...

Modoko Camcıları, camcı, dekoratif cam, dekoratif ayna

footer